O nas

O nas

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań monitoringu GPS pojazdów i maszyn

dopasowanych do potrzeb klientów i użytkowników.

Jesteśmy liderem monitoringu GPS w Polsce. Współtworzymy tę branżę od jej początków. Od blisko dwóch dekad rozwijamy autorski ekosystem technologiczny, wspierający właścicieli flot pojazdów osobowych, ciężarowych, właścicieli maszyn budowlanych i rolniczych. Nasza oferta skierowana jest do sektorów i branż, w których istotną rolę odgrywa bieżący monitoring parametrów pojazdu, pracy personelu, optymalizacji tras (budżetu) i przede wszystkim bezpieczeństwo osób i transportowanych ładunków.

15 lat na rynku
15 lat na rynku
30 000 obiektów
30 000 obiektów
Autorski system
Autorski system
5000 klientów
5000 klientów
Lokalizacja siedziby widziszwszystko.pl

Lokalizacje naszej firmy

 

W widziszwszystko.pl łączymy kompetencje wielu interdyscyplinarnych zespołów. Siedziba główna zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim przy trasie S3 (7 km od centrum Gorzowa Wlkp.) – wyposażona w przestrzeń biurową, kreatywną i socjalną, a także hale montażowe i powierzchnię logistyczną. Oddział naszej firmy znajduje się również w Kielcach.

Obok doświadczonego zespołu, to właśnie zaplecze operacyjne wyróżnia nas na tle innych podmiotów działających w tej branży. Dzięki tej inwestycji możemy oferować nasze usługi na jeszcze wyższym poziomie.

https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/o-nas/image1.jpg

Zespół IT i technologie

 

Od samego początku kluczowym elementem naszej struktury organizacyjnej jest Dział IT, skupiający programistów (zarówno front-end, jak i back-end), testerów oraz administratorów systemów. W procesie tworzenia rozwiązań wykorzystujemy najnowsze wersje języków programowania i frameworków. Stworzone przez nas aplikacje są utrzymywane w wersjach długoterminowego wsparcia (LTS), co nie tylko zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa (security), lecz także umożliwia sprawną adaptację systemu do aktualnych standardów wymiany danych z zewnętrznymi systemami (API).

Dowiedz się więcej
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/o-nas/image2.jpg

e-TOLL

 

widziszwszystko.pl jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymała zgodę Szefa Krajowej Administracji Skarbowej na przyłączenie swojego autorskiego systemu teleinformatycznego oraz urządzeń do najnowszego programu e-TOLL. Aktualnie usługi naszej firmy wykraczają daleko poza system e-TOOL.

Indywidualni właściciele pojazdów, firmy oraz przedsiębiorstwa komunalne i instytucje otrzymują do dyspozycji kompleksowe usługi wdrożeniowe – od doradztwa i projekty przez instalacje urządzeń i ich integrację z niezawodną aplikacją widziszwszystko.pl. Nasza aplikacja mobilna została pobrana (Google Play oraz App Store) przez prawie 500 tys. użytkowników.

https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/o-nas/wersja%20z%20logo.jpg

Dbałość o środowisko naturalne to integralna część naszych usług

 

W obliczu rosnącej troski o naszą planetę, priorytetowym celem staje się minimalizacja wpływu transportu na środowisko. W tym kontekście, nasza firma koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań opartych na technologii GPS, które od początku łączą innowacyjność z ekologią.

Ekologia – to oczywista droga. Dowiedz się więcej
app
Monitoring GPS pojazdów od widziszwszystko.pl

Aplikacja mobilna (Android lub iOS) lub aplikacja dostępna poprzez przeglądarkę internetową. widziszwszystko.eu

https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/main/app-image-text/google_pl.pnghttps://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/main/app-image-text/mac_pl.png
Urządzenia i oprogramowanie

Najważniejsze dane zawsze pod ręką

Dzięki naszej aplikacji możesz obserwować i gromadzić szereg danych (m.in. lokalizacja oraz czas pracy pojazdu i kierowcy, spalenie, nagłe zdarzenia, postoje) zarówno z pojedynczego pojazdu, jak i floty liczącej wiele jednostek transportowych lub sprzętu (np. maszyny budowlane i rolnicze). Jej interfejs został stworzony z myślą o maksymalnej wygodzie i efektywności pracy.

Zamów wersję demonstracyjną

Jeśli zawarłeś umowę z naszym Przedstawicielem - wystarczy pobrać aplikację mobilną (Android lub iOS) lub zalogować się do systemu poprzez stronę internetową.

Partnerzy
fireTMS
TIMOCOM
LKW WALTER
ghTrack
Orange
T Mobile
Project 44