Zabezpieczenie przed kradzieżą

Zabezpieczenie przed kradzieżą

Zabezpieczenie pojazdów przed kradzieżą

Bezpłatna wersja demo

Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci spokoju i pewności, że Twój samochód jest lepiej chroniony. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie zabezpieczeń pojazdów przed kradzieżą. Nasze rozwiązania są przeznaczone między innymi do wdrożeń w pojazdach osobowych i oparte na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie technologii bezpieczeństwa.

Wiemy, że Twój pojazd to nie tylko ekwiwalent materialny wyrażony kwotowo, ale często Twoje bezpieczeństwo, komfort i wartość, jaką tworzysz dzięki jego wykorzystaniu w codziennym życiu.

Aplikacja mobilna od widziszwszystko.pl

Aplikacja mobilna od widziszwszystko.pl

 

Usługi zabezpieczeń antykradzieżowych adresujemy zarówno do klientów prywatnych, jak również flot firmowych 
i korporacyjnych, z którymi współpracujemy od wielu lat. Do dyspozycji użytkowników oddajemy bezpłatną aplikację mobilną (dostęp również przez WWW), za pomocą której można precyzyjnie zlokalizować położenie pojazdu lub skutecznie zablokować jego uruchomienie. Dodatkowo możesz uzyskać wiedzę na temat wielu parametrów auta

Monitoring GPS pojazdów osobowych

Zabezpieczenie antykradzieżowe pojazdów osobowych opartych na systemie widziszwszystko.pl

https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/uslugi/zabezpieczenie-pojazdow-przed-kradzieza/image2.jpg
Zabezpieczenie przed niepożądanym uruchomieniem.

Nawet w przypadku przejęcia klucza lub kodu startowego przez osoby nieuprawnione, Twój pojazd nie zostanie uruchomiony.

Zdalne odcięcie zapłonu.

W przypadku zagrożenia kradzieżą posiadasz kontrolę nad swoim pojazdem. Nasze rozwiązania pozwalają na zdalne odcięcie zapłonu, uniemożliwiając potencjalnym złodziejom dalszą jazdę.

Powiadomienia o próbach włamania lub holowania.

Bądź zawsze krok przed złodziejami. Dzięki naszym systemom automatycznie otrzymasz powiadomienie w przypadku próby włamania do pojazdu. Umożliwia to szybką reakcję w sytuacji awaryjnej.

Widzisz swój pojazd na interaktywnej mapie Google.

Wystarczy, że po zawarciu umowy pobierzesz bezpłatna aplikację (Google Play, App Store) raz się zalogujesz.

Zapobieganie zagłuszaniu GPS.

Przestępcy coraz częściej wykorzystują zaawansowane technologie do zagłuszania sygnałów GPS, aby uniemożliwić śledzenie skradzionego pojazdu. Nasze rozwiązania skutecznie przeciwdziałają takim próbom, umożliwiając śledzenie prawie w każdych warunkach.

Korzyści ubezpieczeniowe.

Warto pamiętać, że zainwestowanie w specjalistyczny system antykradzieżowy może przynieść korzyści także w zakresie ubezpieczenia pojazdu. Skonsultuj się ze swoim ubezpieczycielem, aby dowiedzieć się, czy wdrożenie naszych rozwiązań może przyczynić się do obniżenia kosztów ubezpieczenia Twojego auta lub floty.

Zabezpieczenie przed kradzieżą. Nasi Przedstawiciele Handlowi oraz Technicy dostępni są na terenie Polski oraz Europy Zachodniej.

W jakich lokalizacjach wdrażamy zabezpieczenie antykradzieżowe do pojazdów?

 

Nasi Przedstawiciele Handlowi oraz Technicy dostępni są na terenie Polski oraz Europy Zachodniej. Zabezpieczenia do pojazdu możemy wprowadzić w wygodnej dla Ciebie lokalizacji lub w naszej siedzibie w Gorzowie Wielkopolskim przy trasie S3 (7 km od centrum Gorzowa Wlkp.).

https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/uslugi/nophoto.png

"Na zabezpieczenie antykradzieżowe z firmy widziszwszystko.pl zdecydowaliśmy się z żoną ze względu na fakt, że samochód wykorzystujemy do naszej działalności. Dodatkowo auto służy rodzinie (przewóz dzieci) i w ten sposób chcieliśmy zadbać o nasze większe bezpieczeństwo. Na każdej szybie auta jest specjalna naklejka, co dodatkowo zniechęca przez kradzieżą (szczególnie na parkingach marketowych) czy włamaniem do auta.

Rekomendujemy zabezpieczenia antykradzieżowe widziszwszystko.pl".

Skontaktuj się
z Doradcą

Wybierz region na mapie

app
Monitoring GPS od widziszwszystko.pl

Aplikacja mobilna (Android lub iOS) lub aplikacja dostępna poprzez przeglądarkę internetową. widziszwszystko.eu

https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/main/app-image-text/google_pl.pnghttps://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/main/app-image-text/mac_pl.png

Zobacz aplikację w działaniu - DEMO

Zabezpieczenie pojazdów
przed kradzieżą

Bezpłatna wersja DEMO
Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

Partnerzy
fireTms
TIMOCOM
LKW WALTER
GHTRACK
Orange
T-mobile
project_44
Wybierz dogodną datę i godzinę kontaktu naszego Doradcy
Data i godzina podana dla strefy czasowej środkowoeuropejskiej.