Ochrona środowiska

Ochrona środowiska
widziszwszystko.pl z natury ekologiczni!

Szacuje się, że na całym świecie jest ponad 1 miliard samochodów z czego połowa to floty firmowe. Wyobraź sobie co można byłoby osiągnąć, gdybyśmy dla miesięcznej trasy każdego samochodu uzyskali optymalizację (niższe spalanie) tylko o 3 litry?

ECO Driving

Wszystkie nasze pojazdy są monitorowane pod kątem efektywności spalania i stylu jazdy kierowców (Eco Driving).

LED / OZE

W naszej siedzibie używamy oświetlenia LED oraz instalacji fotowoltaicznych (OZE).

Recycling

Uszkodzone urządzenia GPS przekazujemy do recyklingu (zgodnie z dyrektywą 2012/19/UE Parlamentu Europejskiego i Rady z 4 lipca 2012 r. - wdrożona w Polsce od dnia 11 września 2015).

Zbiorniki wodne

Gromadzimy wodę deszczową do podlewania drzew i krzewów na terenie firmy.

Dbanie o naturę jest w DNA widziszwszystko.pl

Dbałość o środowisko naturalne to DNA naszych usług.

widziszwszystko.pl
Dbamy o mniejszą emisję spalin poprzez optymalizację tras w aplikacji widziszwszystko.eu

Optymalizacja trasy

mniejsza emisja substancji szkodliwych

Zaawansowane systemy monitoringu GPS stanowią kluczową część naszego podejścia do ochrony środowiska. Poprzez optymalizację tras uzyskujemy mniejsze spalanie i tym samym zmniejszoną emisję do atmosfery, m.in.: dwutlenku węgla (CO2), tlenków azotu (NOx), tlenków siarki (SOx) czy cząstek metalicznych lub węglowodorów.

Optymalizacja tras - eko jazda z widziszwszystko.pl

Optymalizacja tras obniża eksploatację pojazdów

mniej smarów, zużytych opon, części itp.

Optymalizacja trasy stanowi kluczowy element zrównoważonej eksploatacji pojazdów, przynosząc zarówno korzyści środowiskowe, jak i ekonomiczne. Wpływa ona na zmniejszenie zużycia podstawowych zasobów floty, takich jak smary i płyny, opony oraz części, przyczyniając się do poprawy efektywności działalności transportowej.

Kierowcy mają znaczący wkład w efektywność i ekologię transportu.

Właściwy styl jazdy

ochrona środowiska i bezpieczeństwo

Kierowcy posiadają nieoceniony wpływ na efektywność i ekologię transportu. Korygowanie nawyków jazdy, takich jak agresywne przyspieszanie, gwałtowne hamowanie czy nadmierne obroty silnika, włączony silnik na postoju - przekłada się na oszczędność paliwa i redukcję emisji zanieczyszczeń. Wprowadzenie takich zmian nie tylko obniża koszty eksploatacji, lecz także stanowi bezpośredni wkład w ochronę środowiska. W widziszwszystko.pl aplikacja monitoruje i raportuje automatycznie specjalną kategorię Eco Driving.

Panowanie ekologicznych tras z aplikacją od widziszwszystko.pl

Wdrożenie monitoringu GPS

zwiększona świadomość ekologiczna

Nasze rozwiązania nie tylko redukują emisję szkodliwych substancji, ale także przyczyniają się do zwiększenia świadomości ekologicznej. Wspólnie dążymy do stworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości, w której transport i ochrona środowiska idą w parze. Każdego dnia nasi Doradcy i Przedstawiciele spotykają się z właścicielami flot i użytkownikami pojazdów - wskazując najefektywniejsze rozwiązania również w kontekście ekologii.

Odpowiedzią na zrównoważone podejście jest stworzenie przez nas usługi adresowanej do użytkowników pojazdów zeroemisyjnych (ZEV - Zero Emission Vehicle).