Partnerzy

Firetms
Firetms

Wieloletnie doświadczenie w firmach transportowych i spedycyjnych uświadomiło nam, jak skostniałe, trudne we wdrożeniu i obsłudze są dostępne na rynku TMSy.

Postanowiliśmy stworzyć nowoczesne i elastyczne narzędzie idealnie dopasowane do procesów oraz zwyczajów pracy w branży transportowej. Platformę, która nie będzie stawiała barier wejścia, będzie dostępna również dla najmniejszych firm oraz sprawi, że praca w transporcie stanie się wydajniejsza i po prostu przyjemniejsza.

Timocom soft
Timocom soft

TimoCom Soft – und Hardware GmbH to spółka będąca dostawcą usługi IT dla branży transportowej i logistycznej. Firma działa na terenie całej Europy, a międzynarodowość podawana jest za jedną z głównych zalet jej działalności.

Obecnie TimoCom to giełda TC Truck&Cargo®, gdzie dziennie pojawia się do 450.000 ofert z 44 europejskich krajów, to także Tc eBid® – platforma przetargowa, na której znaleźć można długoterminowe zlecenia oraz TC Profile®, gdzie prezentuje się do 33 tysięcy aktywnych kontrahentów. Firma TimoCom oferuje również program TC eMap®, dzięki któremu oprócz kalkulacji kosztów przewozu można skorzystać z funkcji monitorowania położenia pojazdów.

TimoCom – Transport z przyszłością

LKW Walter
LKW Walter

Założona w 1924 r. wiodąca na europejskim rynku ładunków całopojazdowych firma transportowa - Niezależne od koncernu, prywatne przedsiębiorstwo austriackie.

Od 1986 roku LKW WALTER jest posiadaczem odznaczenia Austriackiego Godła Państwowego za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju gospodarki. Aktualnie zatrudnia 1.483 pracowników.

GateHouse
GateHouse

GateHouse powstała w 1992 roku. Firma ta dostarcza oprogramowanie które gwarantuje skuteczną i bezpieczną komunikację pomiędzy systemami. Dlatego też GateHouse wspiera monitoring i śledzenie pojazdów z różnych dziedzin. Firma ta stworzyła platformę ghTrack System ten ma na celu zintegrowanie rożnych systemów monitoringu pojazdu na jednej platformie.

W tej chwili ponad 60 dostawców monitoringu pojazdów jest już zintegrowanych z platformą ghTruck i co tydzień dochodzą kolejni. Do kluczowych partnerów należą: Freja Transport&Logistic, DHL Freight GMBH,DSV, Maersk Oil

Orange
Orange

Międzynarodowa marka usług telekomunikacyjnych należąca do France Télécom, zarządzana przez Orange Brand Services Ltd. Pod marką Orange świadczone są usługi w 35 krajach dla 147 mln klientów.

19 września 2005 marka Orange została wprowadzona do Polski przez operatora PTK Centertel, zastępując markę Idea. W Polsce zajmuje 2 miejsce pod względem liczby użytkowników telefonii komórkowej z liczbą kart SIM przekraczającą 15,3 mln.

T-Mobile
T-Mobile

Międzynarodowy operator telefonii komórkowej, właścicielem T-Mobile jest Telekom Deutschland. Grupa działa w ramach wielu sieci GSM w Europie, a także Stanach Zjednoczonych, gdzie planowana jest sprzedaż spółki firmie AT&T. Przejęcie T-Mobile USA przez AT&T nie zostało zatwierdzone przez amerykański departament sprawiedliwości.

Na świecie sieć T-Mobile ma 129 mln abonentów, co czyni ją siódmym co do wielkości liczby abonentów na świecie dostawcą usług telefonii komórkowej. Grupa jest trzecim pod względem wielkości operatorem na świecie
po Vodafone i hiszpańskiej Telefónice.