April 17, 2024

Poznań Motor Show oczami widziszwszystko.pl. Technologia, Pojazdy, Ludzie

Poznań Motor Show, jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie, co roku przyciąga tysiące pasjonatów, profesjonalistów i liderów branży. Dla widziszwszystko.pl, uczestnictwo w tych targach było nie tylko szansą na prezentację naszych zaawansowanych rozwiązań z zakresu monitoringu GPS pojazdów i maszyn, ale także okazją do bezpośredniego spotkania z naszą społecznością i zaprezentowania tego, co najlepsze w technologii zabezpieczeń do aut.

 

Nasze rozwiązania

Zamiast tradycyjnej prezentacji produktów, skupiliśmy się na opowiadaniu o naszych rozwiązaniach, umożliwiając odwiedzającym zrozumienie szerokiego spektrum możliwości, jakie oferujemy w zakresie monitoringu GPS do samochodów oraz zaawansowanych zabezpieczeń. Prezentowaliśmy dwa przykładowe urządzenia do monitorowania GPS, które służyły jako wizualne punkty odniesienia do naszych opowieści, podkreślając, jak nasze technologie mogą zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. To podejście pozwoliło nam na głębsze budowanie relacji z odwiedzającymi, dzieląc się wiedzą i wizją przyszłości bezpiecznej motoryzacji.

 

 

Gwiazdy naszego stoiska

To, co bez wątpienia przyciągnęło na nasze stoisko najwięcej uwagi, to unikatowa kolekcja pojazdów: BMW M2 CS, Mercedes C Klasa AMG (jedna z 500 sztuk na świecie), BMW M4, BMW XM, Mercedes G Klasa 4x4², Polaris RZR Pro R, i Polaris Sportsman 1000 S – każdy z tych pojazdów nie tylko stanowił dowód na pasję właścicieli firmy do motoryzacji, ale również był świetnym przykładem, jak nasze systemy działają w praktyce.

 

 

Znane postaci

Do naszego stoiska przyciągnęliśmy uwagę znanych postaci ze świata motoryzacji i mediów, wśród których byli: ekipa ze STRADALE Classics, Adam Kunc, Kornelia Olkucka oraz zespół z RAM Factory. Choć ich wizyty nie były bezpośrednio związane z naszymi produktami, to jednak ich obecność na stoisku przyniosła nam dodatkową wartość. Skorzystali z okazji, by podzielić się swoją pasją do samochodów, nagrać relacje i odcinki na YouTube. Ich wizyty podkreśliły, jak nasze stoisko stało się przestrzenią do wymiany doświadczeń i dyskusji o trendach w branży, przyciągając szerokie grono odbiorców.

 

 

Konkurs Instagramowy

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów targów był nasz konkurs Instagramowy, który zachęcił uczestników do interakcji i zaangażowania. Uczestnicy wrzucali zdjęcia z naszymi pojazdami, używając hashtagu #widziszwszystko.pl i oznaczając nasz profil – wszystko to dla szansy na wygranie PS5 i przejażdżkę jednym z eksponowanych aut. Konkurs nie tylko zwiększył naszą obecność w mediach społecznościowych, ale też pozwolił uczestnikom poczuć się częścią naszej motoryzacyjnej rodziny.

 

 

Efekty targów

Udział w Poznań Motor Show przyniósł nam nie tylko zwiększenie liczby obserwujących na Instagramie, ale także pozyskanie nowych klientów i pokazanie się u innych znanych osób w branży. Była to dla nas nieoceniona okazja do budowania świadomości marki i prezentacji naszych rozwiązań szerokiej publiczności.

Inspiracja i pozytywne feedback, jakie otrzymaliśmy podczas targów, motywują nas do dalszego rozwoju i poszerzania naszej oferty. Zamierzamy brać udział w większej ilości targów i organizować więcej konkursów dla naszych odbiorców. To wszystko w celu dalszego budowania marki, która jest synonimem innowacji i bezpieczeństwa w motoryzacji.

https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/DSC04639%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/DSC04647%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/DSC04674%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/DSC06353-Enhanced-NR%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/DSC06356-Enhanced-NR%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/IMG_5541%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/IMG_5549%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/IMG_5553%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/IMG_5543%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/DSC06347-Enhanced-NR%20kopia.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/DSC06333-Enhanced-NR.jpg
https://widziszwszystkoweb.pl/uploads/images/blog/poznan/galeria/IMG_5542%20kopia.jpg